Nowoczesna architektura : 8 Irytujące rzeczy Robią to wszyscy architekci

Wynika to z faktu, że studia i praktyka architektury są obarczone wieloma problemami.
Szkoła architektury to bestia, jeśli nie cały zawód, a to w istocie odradza psychikę swoich studentów, jednocześnie je łamiąc i budując, przywitaj się z nierozwiązanymi problemami! Podczas gdy ten proces wytwarza inteligentnych intelektualistów z głębokim zrozumieniem architektury Jest to miejsce w społeczeństwie, które może również przekształcić architektów w pretensjonalnych snobów.
Młodzi architekci niezmiennie kończą studia z wyraźnym spojrzeniem na życie.
Połącz to z pracą w dużej mierze niewdzięczną, a architekci szybko odkrywają, że mogą odnosić się tylko do innych architektów.
Rzadko spotykani przyjaciele, którzy odważnie stoją przez architekta przez grubą i szczupłą osobę, zasługują na mocne klepnięcie po plecach, ponieważ architekci, pomimo niezliczonych uroków, wykazują kilka niezwykle irytujących cech.
Poniżej znajduje się zestawienie ośmiu skarg, które nie-architekci przyjaciele i partnerzy mają przeciwko swoim architektom: 1.
Architekt uważa, że wszystko jest architekturąArchitekty w jakiś sposób znajdują sposób na połączenie wszystkiego z architekturą.
Wierzą oni, że każdy problem, przed którym stoi dziś nasz świat – od zmian klimatu po kryzys uchodźców – jest wynikiem przeszłych decyzji architektonicznych i że sama architektura jest środkiem do rozwiązania tych problemów.
Jednak nie jest to najbardziej irytująca część; wszyscy mają prawo do swoich opinii.
Rzeczą, która marszczy pióra, jest to, że architekci będą debatować bez końca i nie zaczną odpoczywać, dopóki wszyscy się z nimi nie zgodzą.
Architekt wie wszystko.
Andrea Vasquez Pięć lat lub więcej interdyscyplinarnej edukacji, w której uczestniczą niekończące się jury, każe architektom myśleć o sobie jako o boskich wszechwiedzących super-istotach, rozwijających niezachwianą pewność siebie.
Dlatego też, niezależnie od tego, czy ludzie mówią o teorii strun, czy o Kardashianach, architekci uznają za słuszne kwestionowanie swoich opinii.
Co powinien powiedzieć architekt, gdyby przyznano nagrodę za przekazanie najprostszych pomysłów w jak najbardziej pokrętny sposób, architekt wygrałby ręce.
Architekci z biegiem czasu opanowali umiejętność wstrzykiwania fantazyjnie brzmiących słów – myślę o fenestracji, pastiszu lub zestawieniu – do regularnej rozmowy przy użyciu labiryntowych struktur zdaniowych, ku obrzydzeniu przyjaciół i partnerów.
Członkowie najgłębszego kręgu architekta wiedzą też lepiej, niż pytać ją, jakie słowa, takie jak przestrzeń, koncepcja czy architektura, oznaczają, chyba że chcą zanudzić się na śmierć.
Architekt lubi swoją kawę z nutą snobizmu.
Andrea Vasquez Architekci, dzięki swoim zajęciom w szkole architektury, nawiązali wyjątkową emocjonalną relację z kawą.
Mają niezmiennie silne preferencje dotyczące rodzaju użytej fasoli, sposobu warzenia napoju lub mieszanki, i nie chcą się uporać z upadającą kawą, która nie jest dokładnie taka, jak im się podoba.
Architekt może zawsze robić lepsze Architektki są wyszkoleni, aby zawsze dążyć do więcej; ich sędziowie powiedzieli im, że czegoś brakuje, nawet jeśli ich projekty były niezwykłe.
Przejawia się to jako obsesyjny perfekcjonizm we wszystkim, do czego zmierzają.
Proste zadania, takie jak wybieranie karty noworocznej dla rodziców lub wybór czcionki do życiorysu, może zająć im wiele godzin.
Architekci są również zbyt krytyczni wobec innych ludzi i łatwo mogą znaleźć błędy we wszystkim, od sposobu używania szczoteczki do czegoś tak powszechnie uznawanego, jak muzyka Adele.6.
The Architect Fan-Girls / Fan-Boys nad znanymi architektami Pojawienie się platform mediów społecznościowych, takich jak Instagram i Twitter, zaowocowało mnóstwem architektów, którzy mają fanów w świecie architektury podobnych do gwiazd filmowych.
Architekci, zwłaszcza młodzi, można dostrzec w przebraniach Bjarke Ingels na przyjęciach z kostiumów, cytując słowa z jego przemówień i mówiąc: Czyż nie jest najsłodszy. Tymczasem ich nie-architektoniczni przyjaciele przebrani za Katniss Everdeen lub Luke Skywalker są oszołomieni, gdy mówią przez zaciśnięte zęby: Wiem, że to twój wygaszacz ekranu laptopa, ale nie mam pojęcia, kim on jest.
I po raz dwunasty, nie obchodzi mnie to!.
7.
Architekt kocha wszystko w mieście.
Andrea Vasquez Wyjeżdżanie z architektem na ulicach miasta to przygoda sama w sobie, ale na pewno można dostać się do swoich przyjaciół.
nerwowość.
Architekci zatrzymają się na swoich śladach, by spojrzeć na kamień chodnikowy lub typografię na tablicy.
Spędzą dwadzieścia minut rozmawiając o budynku i jego znaczeniu w architekturze modernistycznej.
podczas gdy ich przyjaciele tęsknią za ostatnim autobusem do domu.
Od czasu do czasu architekci również będą mieli nagłe film-l
[hasła pokrewne: stelrad grzejniki, remondis szczecin, castorama kosiarki ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: castorama kosiarki remondis szczecin stelrad grzejniki