Budownictwo i architektura : World Trade Center Iguala / b720 Fermín Vázquez Arquitectos

Architekci b720 wygrał konkurs na World Trade Center w Igualada, Hiszpania.
Zespół opowie o istniejącym mieście przemysłowym ze strefą mieszkalną, tworząc nową strefę infrastruktury dla rozwijającego się miasta.
Kompleks składa się z 4 budynków o łącznej powierzchni 53 000 m2, w tym 530 podziemnych miejsc parkingowych.
Ten projekt będzie obejmował biura, powierzchnie handlowe.
Powierzchnia handlowa znajduje się na niższym i pierwszym poziomie pierwszych 3 budynków, jako baza do przestrzeni biurowej nad nią, jak widać na renderingu.
Górne poziomy są szersze niż ta baza handlowa, tworząc zadaszoną przestrzeń dla pieszych.
Pomiędzy woluminami kilka przestrzeni pozwoli na przyszłe zajęcie.
Galerie na wyższych kondygnacjach pozwolą zachować ciągłość wnętrza z zewnątrz, integrując wolumeny w połowie wysokości z powierzchnią zewnętrzną, która staje się bardziej sąsiedzką niż z tymi nowymi relacjami, odpowiadając w ten sposób na wymóg rady miejskiej, aby włączyć ten projekt w nie tylko przestrzeń biurowa, ale nowa miejska centralność.
Dostępnych jest tylko kilka zdjęć (po przerwie), ale pozostaniemy w kontakcie z b720, aby dostarczyć więcej informacji na temat tego projektu w miarę jego rozwoju.
Klient i deweloper: World Trade Center Igualada, SA Lokalizacja: Igualada, Barcelona, Hiszpania Architekci: Fermín Vásquez (b720) b720 Zespół: Fermín Vázquez, Cristina Algás, Pablo Garrido, Ángel Gaspar, Eike Grossman, Sebastián Khourian, Jaime Luaces, Carles Martínez -Almoyna, Leonardo Novelo, Gemma Ojea, Magdalena Ostornol, Oriol Roig, Dani Valdés, Ana Vicente-Arche.
Struktura: BOMA SA Usługi: JG Budżet i pomiar: G3
[hasła pokrewne: intech legnica, rodzaje oczyszczalni ścieków, nomi tczew ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: intech legnica nomi tczew rodzaje oczyszczalni ścieków