Budownictwo wczoraj i dzis : Biuro Turystyki w Arteixo / Alejandro García y Arquitectos

Dzięki uprzejmości Alejandro García y Arquitectos Architekci: Alejandro García y Arquitectos Lokalizacja: A Coru.
A, Hiszpania Zespół projektowy: Alejandro García Rodríguez Rok budowy: 2012 Zdjęcia: Dzięki uprzejmości Alejandro García y Arquitectos + 19 Konstruktor: Teconstrur Klient: Ayuntamiento de Arteixo Interwencja próbuje zreformować istniejące miejsce, które w chwili obecnej było przystankiem autobusowym i już go nie wykorzystano; przekształcić go w Biuro Turystyki.
Od samego początku mieliśmy jasne, że przy projekcie powinniśmy stworzyć ikonę w Arteixo, która była biegunem przyciągania turysty.
Dzięki Alejandro García y Arquitectos Inne miasta, takie jak Santiago de Compostela, nie potrzebują ikony atrakcji, ale Arteixo jest mało znajomym (jego plaże, krajobrazy, szlaki, architektura, handel nie są znane), to jest to, że od samego początku szukaliśmy rozwiązania, które było magnesem przyciągającym turystów; Turysta, który jedzie w kierunku Finisterre lub wybrzeża śmierci, robił wysokie miejsce na drodze przez osobliwy budynek, później personel, który przekazuje informacje, byłby kierownikiem, którego turista pozostawał w Arteixo, by konsumować i wiedzieć z innego punktu widzenia strefy.
Dzięki uprzejmości Alejandro García y Arquitectos Ustalenie innego było przedmiotem ekonomicznym, konieczne było uzyskanie czegoś w liczbie pojedynczej z niewielkimi pieniędzmi.
Za to, że wybiera opcję reformowania i kondycjonowania istniejącego budynku, bez rzucania go, dostosowania go do jego wykorzystania jako biura zapewniającego mu komfort i obsługę dla swoich użytkowników, później decydujemy się na stworzenie nowej skórki do budynku, który był z nowy, nowoczesny i wytrzymały materiał w tym czasie.
Wyobraźnia zrobiła resztę, aby stworzyć ten nowy obraz budowania istniejącego, aby nie prześlizgnął się przez niego i był własnym budynkiem, który przyciągał wzrok gości.
Dzięki uprzejmości Alejandro García y Arquitectos
[przypisy: panele podłogowe mrówka, kesony, rodzaje oczyszczalni ścieków ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: kesony panele podłogowe mrówka rodzaje oczyszczalni ścieków